Zdravo molio bih vas ako moze da vam pratim slike od telefona da mi kazete o cemu se radi ovo je na ledja mojoj suprugi od pre dve godine ona misli da se udarula na ivice pvc orozira prilikom ustajanja dali e beleg ili nesto ozbiljnije molim vas unapred hvala

    Odgovoreno: 08. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #176567

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 11. 01. 2021.

      Postovani, ne vidim fotografiju. ponovo postavite pitanje kao novo pitanje i prilozite fotografiju, napisite koliko godina ima Vasa supruga, koliko pomena traje, da li se menja i kako? Srdacan pozdrav,

    • Dejan milenkovski 08. 01. 2021.

      Zdravo molio bih vas da mi odgovorite na ovo pitanje moja supruga prilikom ustajana udarila se na ivici pvc prozora pre dve godine i od tada joj e ovakav beleg dali je ovo beleg ili je neato ozbiljnije unaprwd hvala s postovanjem dejan pozfrav so vas