Poštovani, Pre par meseci sam uočila sam par flekica po telu (većina njih je ispod i 2-3 su iznad grudi). Postoji period kada je njihova boja potpuno bledo smeđa, i kada je malo intenzivnija. Da li je reč o pigmentaciji kože i šta biste mi Vi preporučili da preduzmem u cilju njihovog uklanjanja? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 04. 01. 2021.
    •

      Postovana,

       na osnovu onog što opisujete mogu samo da pretpostavim da se možda radai o keratozama. Neophodno je da obavite detaljan klinički pregled i kada se potvrdi dijagnoza, da se radi o bonignim promenama, postoji neoliko načina za njihovo uklanjanje od lasera do hirurške operacije, i to će takodj na pregledu biti odlučeno šta je najbolje za Vas

      Srdačan pozdrav,