Pozdrav Želeo bih da otklonim izraslinu na potiljku glave koju imam vec jako dugo. Problem je sto ne mogu da identifikujem šta je u pitanju, "Dermatofibrom" ili mladež? I da li postoji razlika u uklanjanju. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 11. 2020.

Komentari na pitanje: #175004

    • Aleksa Simić 26. 11. 2020.

      Hvala na brzom odgovoru. Zanima me samo da li postoji naziv za ovako nešto? Malo sam istraživao i zaličilo mi je na engleski izraz "skin tag". Da li je ovde reč o tome, ili je ipak mladež, ili nešto drugo?

      Takodje, smem li da pitam koliko bi koštalo otklanjanje nečeg ovakvog.