Postovanje. Imao sam potkoznu tvrdu bubuljicu u predelu slepoocnice koju sam iscedio jakim stiskom, medjutim to se naduvalo i ne prolazi vec 10-ak dana. Bolno je na dodir i u nekom delu je i mekano je. Mozete li mi reci sta je to i koliko je opasno? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 20. 11. 2020.
    •

      Poštovani,

      moguće je da se radi o ateromu, potrebno je da se javite lekaru opšte prakse radi sprovodjenja antibiotske terapije da se smiri  infekcija, a nakon toga potpuno rešenje Vašeg problema je operacija kod plastičnog hirurga.

      Napominjem da ništa ne može da zameni klinički pregled.

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović