Operisala sam melanom koze 23.10.2019. godine,a onda sentinel cvor i dio koze oko melanoma 22.11.2019. godine. Drugi ph nalaz je bio uredu. Idem redovno na preglede kod Plasticnog hirurga i Onkologa,medjutim na pregled kože nijesam isla od februara. Na kozi lica tj na lijevom zulufu postoji mladez koji se mijenjao,a sada i poceo da otpada. Da li imam razlog za brigu?

    Odgovoreno: 04. 11. 2020.
    • Postovana,

      uz sve kontrole koje ste naveli da obavljate potrebno je i da pregledate sve mladeže na telu, poglavini, dlanovima, tabanima i noktima, režimom od 6 meseci ili godinu dana u zavisnosti od drugih karakteristika a po potrebi će biti uradjena i dermoskopija mladeža ukoliko bude potrebe,

      Srdačana pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović