Postovana Pre 15 dana mi se na desnoj slepocnici pojavilo nestp kao mala bubuljica, pokusala sam da istisnem to i izlazila je samo krv jednom. Medjutim, posle toga oko te " bubuljice" se javio otok i ona je narasla. Isla sam kod dr kaze da je hemangiom i dao mi 3% bornu kiselinu prvo da stavim a potom da namazem hidromicin. 1x1 Nakon 10 dana je kontrola, pa da vide da li moze da se tretira to azotom. Interesuje me vase misljenje. U prilogu Vam saljem sliku. S postovanjem, Jelena

    Odgovoreno: 25. 09. 2020.

Komentari na pitanje: #173397

    • Da li je ovo hemangiom? Koji je postupak uklanjanja? Slika u prilogu. S postovanjem, Jelena