Pozdrav, Na stomaku mi se pojavila ranica koja ne zarasta, u prilogu Vam saljem fotografiju kako izgleda. Ne siri se, niti smanjuje, vise od godinu dana.

    Odgovoreno: 04. 09. 2020.

Komentari na pitanje: #172864

    • Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović 05. 09. 2020.

      Postovana, i dalje nisam sigurna samo na osnovu slike, nesto sto opisujete kao ranica koja ne zarasta godinu dana moglo bi zahtevati operativno uklanjanje, ali zaista ne mogu reci nista detaljnije bez detaljnog pregleda. Pregled mozete zakazati preko sajta Stetoskop Srdacan pozdrav,

      mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic

    • Melika Imamovic 04. 09. 2020.

      Imam 26 godina, u prilogu Vam šaljem jasniju sliku. Unaprijed hvala na odgovoru