Moje postovanje,imam pitanje u vezi strija koje me muce u poslednje vreme. Imam 20 godina,pre par meseci su mi se pojavile crvene strije na bokovima,grudima i preponama kao posledice toga sto sam se naglo ugojila 15kg nakon sto sam prestala da se bavim sportom. Da ne bih puno lutala po interentu i istraziva razne metode kako da ih se resim zanima me vase strucno misljenje i koja je najefikasnija metoda,krema ili sta god to bilo? Hvala unapred na odgovoru. Srdacan pozdrav!

    Odgovoreno: 12. 08. 2020.
    •

      Postovana,

      najbolje bi bilo da dodjete na pregled i nakon detaljnog pregleda i u vida u stanje Vase koze predlozicu najbolji tretman za Vas, to bi svakako bila i nega koze odredjenim preparatima kao kombinacija sa mezoterapijskom koktelom za zatezanje koze i umanjenje strija, svakako preporucujem da sto pre pocnete da se bavite Vasim problemom.

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic