Postovanje i dobar vam dan. Imam jedno jednostavno pitanje sa kojim imam problem jos od puberteta a sada imam 24 godine. Imala sam mnogo akni bubuljica i mitesera koji se i dan danas pojavljuju ali mnogo manje nego ranije. Jedino sto sam ja to cackala stiskala i sve ono sto nisam trebala mazala pudere i korektore te je to ostavilo trag na mojoj kozi lica, ruku i ledja. Svasta sam pokusala da skinem te oziljke ali bezuspesno. Kao crne fleke su i jako su nepijatne. Ako posoji neko resenje bila bih vam zahvalna. Unapred hvala na vremenu i odgovoru. Pozdrav.

    Odgovoreno: 24. 07. 2020.
    •

      Postovana,

      tesko mi je da Vam bilo sta preciznije odgovorim bez pregelda ili makar fotografije. Postoji kombinacija mezoterapijskih koktela, PRP-a, hemijskij pilinga i krema za uklanjanje oziljaka ali tek nakon detaljnog pregleda mogu da predlozim najbolji protokol za Vas,

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic