Poštovani, izgoreo sam u četvrtak na bazenu između 12-17h i nisam se namazao nikakvom kremom. To mi je bilo prvo sunčanje ove godine. Mislim sa sam završio sa prvim stepenom ogrebotina, ceo stomak, grudi, ramena, ruke i noge. Kod kuće me tretiraju jogurtom, kefirom, i jekoderkom a i danas mi je majka dala sanaderm. Da li je moje stanje za posetu lekara i šta bi mi lekao rekao? Koliko će ovo stanje trajati? Juče mi je bilo loše, bio sam bez apetita i malaksao i prespavao sam skoro ceo dan, ali danas već mogu normalno da jedem i ne spavam preko dana. Hitno je! Šaljem sliku prednjeg dela tela.

    Pozdrav.

    Odgovoreno: 14. 07. 2020.
    • Poštovani,

      Sanaderm nije terapija za Vas. Možete se javiti Vašem lekaru opšte prase za početak. Vaše opekotine na slici deluju kao površne ali je povrina značajna, potrebno je da unosite što više tečnosti, mirujete, uzimate lekove protiv bolova i po potrebi prevjanje pod nadzorom lekara, jer ne mogu na osnovu fotografije i bez detaljnog kiničkog pregleda da se tačno izjasnim,

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrović-Popović