Postovani, da li mozete da mi rastumacite patohistoloski nalaz odstranjenog mladeza:

    Dg. Melanoma cutis pT2b

    Prognosticki parametri: -histoloski tip: superficijalno sireci melanom koze -histoloski nivo invazije:infiltrise papilarn dermis i naleze na retikularni dermis(Clark III) -najveca dubina invazije: 1,5mm (Breslov 2) -ulceracije: prisutna -mitoze:nema vidljive -limfocitni infiltrat:fokalna i oskudna (non-brisk) -spontana regresija: nema vidljive -mikrosatelitoza:nema vidljive -limfo-vaskularna invazija: nema vidljive -neuralna invazija: nema vidljive -rub bez tumora

    Hvala unapred.