Zanima me razlika izmedju dermoskopije i melanomoskopije? Spadam u grupu preko 100 mladeža, pa ne bih radila samo dermatološki pregled.

    Odgovoreno: 07. 07. 2020.
    • Postovana,

      obzirom da navodite da imate preko 100 mladeza na telu potrebni su Vam redovni dermatoloski pregledi na kojima ce biti izdvojeni eventualno suspektni mladezi koji ce se dermoskopski pratiti. Ako neki od njih pokazuje karakteristike displasticnog nevusa onda Vam je potreban plasticni hirurg.

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic