Postovani,

    imam jednu rupu velicine pola cm na trtici i jednu veoma malu par cm od nje iz koje je u poslednje vreme gnoj poceo ucestalo da izlazi, a cesto prilikom iritacije i krv. Ne boli me ali je to jako pocelo da mi smeta jer vidim da nece da zaraste a mazao sam i flogocit i koje kakve stvari. Zamolio bih vas na misljenje i kome bih trebao da se obratim. Hvala vam unapred na odgovoru. Uros

    Odgovoreno: 01. 06. 2020.
    • Postovani,

      tesko je odgovoriti bey pregleda ili bar fotografije ili pretpostavljam da se radi o pilonidalnom sinusu. Definitivno lečenje je hirurško, ali Vam predlažem da preko sajta Stetoskop zakažete pregled na kome ćemo utvrditi definitivnu dijagnozu, napraviti detaljan plan i ako je potrebno predložiti operativno lečenje,

      Srdačan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic