Poštovani, pre pet (možda i više) godina, mi se pojavio mladež (mislim da je mladež) na preponi. S vremena na vreme se javlja crvenilo i osip na tom delu. Ne boli, ne pece, ali iskreno ne znam šta je. Pre mesec dana mi se pojavilo nešto slicno na korenu penisa sa gornje strane. U pocetku je izgledalo kao bubuljica ili urasla dlaka, a onda je prestalo da raste i izgleda slicno kao ono na preponi. Takode ne boli, ne pece, ne svrbi. Da napomenem da 4 godine nisam spavao ni sa kim osim sa svojom devojkom, a siguran sam da nije ni ona. Kako je vreme vanrednog stanja, ne mogu da zakažem pregled kod dermatologa, te Vas molim da bacite pogled i ako možete ovako sa slika da date neku dijagnozu. Unapred zahvalan (foto u prilogu)

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #169107

    • Miljan Ristić 30. 04. 2020.

      Zahvaljujem na brzom odgovoru. Zakazaću pregled kad bude prošlo vanredno stanje. Srdačan pozdrav