Zdravo, imam 15 godina. Pre mesec ipo ili 2 dobila sam jednu kvržicu na preponama, zatim dve i sada ih imam 5 ja mislim. Nisu bile bolne u pocetku, ali sada su jako na dodir, pokret noge iako nisu na mestu gde se noga savija. Iz nekoliko njih je do sada cureo gnoj i krv. Uz ovaj problem, jos ranije, oko nove godine dobila sam nekoliko pečata koji su se dalje širili... lekar mi je dao mast Triderm, ali nisu spali... Jako me brine sve ovo.

    Odgovoreno: 30. 04. 2020.
    • Postovana,

      nemoguce Vam je dogovoriti bez pregelda ili bar fotografije. mozda da ponovo postavite pitanje i fotografiju, moguce je da se radi i hidradenitisu ali to je samo pretpostavka bez detaljnog klinickog pregleda, u svakom slucaju po ukidanju vanrednog stanja mozete zakazati pregeld preko sajta Stetoskop i onda cemo postaviti definitivnu dijagnozu i odrediti pavu terapiju,

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic