Postovana, U mom mestu ne postoji kozni lekar, a na nozi mi se stvorilo neko zadebljanje i ne mogu da odem kod dermatologa. Bolno je dok hodam i onda mi stvara problem. Mislio sam da je kurje oko i onda sam stavljao flastere, ali se okolna koza ogulila i sredina je ostala. Bol je prestao, ali se posle par dana opet pojavilo zadebljanje i bol se vratio.Ta sredina ima kao neke iglice unutra i nisam siguran sta je, a ne smem da diram ni sa cim da se ne bi inficiralo. Hteo sam da pitam imate li neki predlog kako to da tretiram dok ne uspem da odem kod dermatolga. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 12. 04. 2020.

Komentari na pitanje: #168238

    • Matija Dragutinovic 16. 04. 2020.

      Ovako fo izgled aposle skidanja flastera i drzanja u toploj vodi. Posle 20ak minuta iva sredina samo ocvrsne i ne mogu da se razlikuju ove iglice.