Imao sam kao belu ispupcinu na kozi, nekih 1-2 cm, koja je nakon nekoliko godina dobila modru boju, a sad je pukla, i od nje izlazio gnoj. Ja sam je drenirao, nakon toga stavio acidobornu kiselinu i poceo da pijem za svaki slucaj antibiotik (amoksiklav). Sad se kao smirilo, ima i normalniju boju, ali jos zaboluje kao tupa bol. Jel treba nesto drugo da radim? Sliku ima u file

    Odgovoreno: 26. 03. 2020.

Komentari na pitanje: #167559

    • Zavrsio sam antibiotik amoksiklav 5 dena, ne pijem vise i koliko sam razumeo za sada to je to, cekam da se smiri i onda da zakazem operaciju kad se korona situacija smiri? Hvala puno doktorice na odgovor