Poštovanje, prilikom tuširanja pre 10ak dana osetio sam kao neku bubuljicu u analnoj regiji, šaljem vam fotografije u prilogu. Svašta sam izguglao ali bolje da cujem stručno mišljenje . Uglavnom sve slike sto sam našao su uglavnom na samom analnom otvoru , a ovo moje je iznad . S nestrpljenjem očekujem vas odgovor. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 23. 02. 2020.
    • Postovani,

      na osnovu slike mogu da pretpostavim da se radi o pilonidalnom sinusu. najbolje bi bilo da dodjete na prege=led koji mozete zakazati preko sajta Stetoskop radi detaljnog klinickog pregelda i postavljanja definitivne dijagnoze nakon cega cu moci da Vam predocim mogucnosti lecenje

      Srdacan pozdrav,

      Mr sci med dr Dragana Petrovic-Popovic