Suprug ima mnogo mladeza po tijelu, to su oni mladezi ispupceni i viseci... Osjetio je jutros neko cudno peckanje na ledjima i jedan mladez mu je potpuno pocrvenio... Da li je situacija za paniku? Sta predlazete?

    Odgovoreno: 21. 12. 2019.
    • Postovana,

      svakako predlazem pregled svih mladeza na telu a nakon detaljnog pregelda ce biti doneta odluka da li je potrebno operativnim pute ukloniti neki od njih ili taj mladez koji posebno opisujete da na njemu Vas suprug primecuje promene. Nema razloga za paniku, ali u toku sledece nedelje svakako zakazite pregeld

      Srdacan pozdrav,

      Dr Dragana Petrovic-Popovic