Prepoznao sam simptome belanopostitisa kod sebe na osnovu Vaseg pisanja.Da li mi mozete preporuciti neke konkretne lekoveradi lecenja?Nisam seceras, vec je do pojave bolesti doslo neupotrebom kondoma.Unapred zahvalan clan Stetoskopa Samsung,odnosno Slavko.

    Terapija balanopostitisa podrazumeva -eliminaciju predisponirajucih faktora-pronalazenje infektivnog uzrocnika -prevlacenje kozice prepucijuma i -odrzavanje suvoce sluzokoze. Kako je kod Vas doslo do razvoja simptoma nakon seksualnog odnosa bez zastite neophodan je klinicki pregled i detaljna anamneza.Zato,obratite se dermatologu i od sada koristite kondom ,uvek i na svakom mestu.
    dr Zorana Zlatanovic
    dermatovenerolog