Na prepucijumu su mi se pojavile neke promene ljubivasto-roze boje.Ne bole me i ne svrbe me.Ako pokusam da ih skinem,one malo krvare,i posle nekog vremena ponovo se stvaraju.Podsecaju na krvne ugruske.Ovo traje vec dugo i ne znam sta je a sramota me je da odem kod lekara.Da li je opasno i kako se leci?Molim vas odgovorite mi.

    Odgovoreno: 28. 05. 2007.

Komentari na pitanje: #834

    • Petar Jelic 22. 01. 2012.

      Primetio sam na vrhu glavica nesto nalik na osim, krug crvenkaste boje, velicine oko 2mm. Bio sam kod doktora i dobio sam kremu za gljivice. Koristio sam odredjeno vreme i proslo je tj nestalo je sa glavica ali se sad pojavilo na prepucijumu. Bele je boje i velicine je oko 7-8mm. Opet sam poceo da koristim kremu protiv gljivica, ali ne vidim nekog napretka. Da li mozete da me posavetujete sta da radim tj sta bi to moglo da bude? Unapred zahvalan