Da li postoji odgovarajuci preparat za Rozaceu i da li ona moze laserski da se skida, ako je u pocetnoj fazi

    Odgovoreno: 21. 05. 2007.
    • Na nasem trzistu postoje brojni preparati koji su se pokazali kao odlicni u lecenju ovog" upornog " stanja.Lecenje rosacee je kompleksno i lasero terapija je samo jedna od metoda .Dermatolog ,na osnovu intenziteta promena,pravi terapijsku semu. Vrlo brzo ocekujem postavljanje ove teme na nas sajt,te ce te se detaljnije i nformisati.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog