Postovani, imam pitanje u vezi mladeza na kozi. Ne znam da li to ima veze sa koznim bolestima ili vise sa bolestima krvi. Naime, po telu mi se pojavljuju crveni mladezi.Prvo su se pojavila dva na nozi, a onda na stomaku.I primetila sam skoro da ih imam sve vise i vise u predelu stomaka. Molim vas da mi odgovorite zbog cega se pojavljuju. Da napomenem da imam 30 godina. Hvala, Biljana Isakovic

    Odgovoreno: 20. 05. 2007.
    • Angiomi su steceni benigni tumori krvnih sudova .Uzrok/ci nastanka nisu poznati.Vremenom se mogu povecavati u broju i velicini.Prilikom povrede krvare,ali bez brige.Uspesno se uklanjaju radiotalasima,elektrokauterom,laserski...
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog