imam alergiju po licu izlazi mi cele godine najcesce je po celu i bradi strasno mi smeta .koristila sam do sada fenergan tablete i presing .pomozite mi

    Odgovoreno: 09. 05. 2007.
    • Najveci broj promena na kozi ljudi nazivaju "alergijom".A u najvecem broju slucajeva nije rec o "alergiji".Zato se obratite dermatologu koji ce utvrditi da li je zaista u pitanju alergija,a i ako jeste koja vrsta alergije i eventualno cime bi mogla biti izazvana.Na posletku ce Vam preporuciti adekvatnu terapiju.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog