Poštovani, koliko se sećam pre oko godinu dana na šakama, tačnije rečeno na centralnoj zoni oba dlana, pojavilo mi se perutanje kože koje je svojim daljim perutanjem stvorilo manje udubljenje kružnog oblika dimezija prečnika od oko 3-4cm koje se do današnjeg dana nije povuklo. Ja sam mislio da je usled trenutnog pada imuniteta došlo do opisanog kožnog oboljenja, mislio sam da će to vremenom povući ali do današnjeg dana to se nije dogodilo. Voleo bih da čujem vaše mišljenje.

    Odgovoreno: 09. 05. 2007.
    • Vise dijametralno razlicitih dermatoza se manifestuje na sakama.Da bi se postavila prava dijagnoza neophodna su brojna ispitivanja kojima ce se potvrditi odnosno odbaciti pretpostavke.Javite se dermatologu i sledite njegova uputstva.
      dr Zorana zlatanovic
      dermatovenerolog