Vec duze vrijeme mi se na rukama pojavljuju neki plihovi, nalik zulju, koji zatim pukne i koza pocne da se ljusti. napominjem da ne perem sudje, zapravo nista po kuci ne radim. bila sam kod dermatologa i dao mi je kuterid, ali meni to nista nije pomoglo. kasnije sam mazala pantenol kremom preko dana i mast uvece, i isto mi je stanje. to jako ruzno djeluje, jer ta koza koja se skida bude tako tvrda i hrapava. kada se primakne s ljustenjem pri noktu jako je bolno, nalik na zanoktice. sta da radim? redovno mazem ruke kremom, probala sam vise sve i svasta, ali to i dalje traje...godinama!

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    •  Zao mi je, ali zaista mi niste dali vovoljno podataka da bi mogla postaviti dijagnozu .Kako problem traje godinama smatram da je najbolje da se javite dermatologu koji ce pre svega obaviti sva neophodna ispitivanja  i pretrage .Uspesnost terapije zavisi pre svega od tacnosti postavljene dijagnoze.