Unapred bih Vam se zahvalio i zamolio da mi odgovorite i date savet u vezi sa sledecim: Imam 21 godinu i jos u 16-17. godini ova dosadna bolest je pocela da se javlja-i to na kosmatom delu glave i na laktovima. Doktor mi je preporucio Diprosalic losion i koristeci ga odredjeno vreme tragovi psorijaze na glavi su potpuno nestali i vise se nisu javljali, ali to nije slucaj i sa laktovima. Probao sam: i Sinoderm, Diprosalic i Afloderm u svim oblicima (i kao gel, losion i mast)ali apsolutno nista..., pa bih Vas zamolio za savet-sta, kako i koliko da koristim da bi se to povuklo...Jos jednom hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 05. 2007.
    • Psorijaza je oboljenje koje se vrlo uspesno drzi pod kontrolom,naravno primenom vise razlicitih terapijskih modaliteta-zavisno od tipa ,lokalizacije,intenziteta promena.Dermatolog ce zajedno sa Vama odrediti "dobitnu kombinaciju". Nesto vise o psorijazi i lecenju mozete naci na nasem sajtu.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog