Poštovana doktorka, U trudnoći sam pored mazanja razno raznim kremama i uljima dobila popriličan broj strija na stomaku koje nijesu duboke i roze su boje, planiram i dalje nastaviti sa "hranjenjem" kože kremema za strije medjutima na netu sam naišla na proizod koji se zove Collagen +C za koji izmedju ostalog piše da pomaže zarastanju rana i obnavljanju kolagena, pa me interesuje vaše mišljenje da li je moguće da ovaj proizvod potpomogne ublažavanju već nastalih strija??? I vaša preporuka za dalji tretman strija?? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 09. 07. 2008.
    • Strije su vec detaljno obradjene na nasem sajtu te tu mozete naci vise informacija o razlozima i mehanizmima nastanka.Danas na nasem trzistu postoji mnostvo preparat (Saljicev Striet,Chiccova krema ,Mustelina krema. . . ) ali na zalost ni jedna od njih nije carobna  i ne daje garanciju da strije nece nastati. Svakako negujte kozu ,pa i ako nastanu ,sta su  strije naspram radosti zbog rodjenja beba.