Postovana doktorka kupao sam se ove godine dva puta u Dunavu i nisam dobio nikakvo kozno oboljenje ali mi roditelji kazu da se vise ne kupam zato sto je prljava voda i ljudi svasta bacaju u njega. Da li je to tacno zato sto je nasa plaza uredjena i zato sto neki ljudi kazu da cim mogu ribe da zive u vodi onda mogu i ljudi da se kupaju. Mesto gde je plaza na kojoj se ne kupam nalazi se 20 km od Zemuna u Vojvodini opstina Stara Pazova.

    Odgovoreno: 10. 07. 2008.
    • Na zalost nisam bila na toj plazi ,zapravo nikada se nisam kupala u reci.Nisava je mala i poprilicno zagadjena tako da nisam ni imala zelju.Covek nije riba i zapravo funkconisu na sasvim razlicit nacin te nema mesta takvom poredjenju.Ukoliko se kupate u Dunavu,ili reci uopste,gledajte da se odmah nakon toga dobro istusirate.