Imam rodjaku koja ima 76 godina.Od pre par meseci dobila je bazocelularni karcinom po dijagnozi BGD lekara. Izvrsena je hirurska intervencija -odstranjivanje. Posle mesec dana posle zarastanja pojavila se jos sira rupa(oko 2,5 cm) i dubine oko 1 cm. I nikako da zaraste. Mogu poslati nalaze i forografiju najnoviju. Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 07. 2008.
    • Samo na osnovu klinickog pregleda se ne moze sa sigurnoscu postaviti dijagnoza bazocelularnog karcinoma.Za to je neophodna patohistoloska verifikacija isecka koja ce i pokazati da li je tumorozno tkivo odstranjeno u potpunosti.Predlazem Vam da se javite i dermatologu i hirurgu plasticaru i ako je ikako moguce ubrzate pristizanje patohistoloskog nalaza.