Postovana doktorice, vec dugo vremena imam problema sa uraslim dlacicama na preponama. Nedavno sam cula da pri otklanjaju toga pomaze mazanje Hidrociklinom pa me zanima da li je to tacno, i ako nije da li mi Vi mozete preporuciti neki drugi preparat?Hvala unapred!

    Odgovoreno: 10. 07. 2008.
    • Hidrociklin je krema iz grupe lokalnih kortikosteroida i ne sme se upotrebljavati ne svoju ruku,vec samo po nalogu lekara.U slucajevima nepravilne upotrebe moze doci do ispoljavanja nezeljenih efekata.Predlazem Vam da odete do dermatologa koji ce Vam nakon pregleda, predloziti najprikladniju metodu.