Postovana, Zanima me da li je stetno ici u solarijum i ici na suncanje istovremeno?? Negde sam procitala da se treba odluciti samo za jedno-ili suncanje ili kvarcanje, a nikako kombinovati?? Krajem meseca imam vazan dogadjaj i zelela bih biti sigurna da cu do tada osveziti ten, ali ipak ne zelim rizikovati i uciniti nesto nepromisljeno samo zbog lepog izgleda. Mozete li mi reci kakvo je Vase misljenje o solarijumu i koje su prednosti i mane. Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 06. 07. 2008.
    • Tamnjene koze je odbrana koze.Zato se ja,kao izrazita plavusa i kao dermatolog ne slazem sa solarijumima .Posebno zbog toga sto veliki broj solarijuma ne raspolaze adekatvatnom aparaturom,te ne znate dozu zracenja koju ste primili .Preplanuli ten zaista izgleda lepo ali nije bas najzdraviji."Aristokratsko bledil' je ionako sada u modi.