postovani doktore zanima me sledece:kad se oznojim pojavljuju mi se male kvrzice kao gljivice u grudnom predelu samo i aktiviraju se samo kad se znojim,kako je moguce se leciti?

    Odgovoreno: 26. 05. 2008.
    • Pretpostavljam da je rec o milijariji(Milliaria) koja nastaje zbog zacepljenja izvodnih kanala znojnih zlezdica.Nosite komotnu odecu od prirodnih materijala,tusirajte se mlakom vodom svakodnevno ,a zatim malo energicnije istrljajte pomenutu regiju peskirom.Za kupiranje svraba mozete koristiti krecno mleko sa mentolom.