Da li postoji lek za psorijazu? Koristio sam masti DIPROSALIC i ESPERSON i u početku su imale efekta, ali sada slabo. Inače ih koristim godinu dana, da li i smem toliko dugo da koristim ovu th?

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • Za sada lek protiv psorijaze nije pronadjen,ali zato  postoji mnostvo preparata kojima se ova bolest moze vrlo uspesno  konrolisati. Kako je rec o hronicnoj bolesti,neophodan je stalni nadzor lekara.Razume se da taj odnos lekara i pacijenta mora biti zasnovan na uzajamnom poverenju i uvazavanju.Jedini zajedno mozemo  doci do pobede.Odaberite svog dermatologa i imajte poverenja u njega,a on ce Vam predloziti sta u kojoj fazi treba koristiti, kako i koliko dugo.