Ima oko 2 meseca kako mi je koza mnogo suva.Bio sam kod lekara i on mi je rekao da se tusiram eucerin uljem i da se posle mazem eucerin ureom .Cim prestanem 2 dana sa tim opet mi je suva koza.Kako bih to mogao sistemski tj.da pomognem organiymu da sam resi,ili mi ka zite Vas savet. Pozdrav

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • U potpunosti se slazem sa propisanom terapijom i svakako treba da nastavite  sa njom.Sto se tice tzv.sistemske terapije ,mozete uzeti capsule sa uljem zutog nocurka kao i neke multivitaminske preparate.Za tusiranje koristite mlaku vodu,do 36 stepeni C i losion,ulje utrljajte u  poluvlaznu kozu. No pre svega toga treba utvrditi uzrok tako iznenadnog i tako intenzivnog "susenja" koze.