Postovana, imam problem koji se pojavio na preponama, naime, rijec je o nekakvoj fleki (malo tamnija od boje koze) koja je ranije bila vrlo mala, sad se vec prosirila. Ja ne osjecam nikakve promjene (ne svrbi) niti bilo sta drugo, pa ako mozete da mi kazete sta bi to moglo biti, i kako da otklonim?

    Odgovoreno: 25. 05. 2008.
    • Vise dermatoza dolazi u obzir.Da bi terapija bila delotvorna prvo treba postaviti tacnu dijagnozu.Odite kod dermatologa i uradite pregled pod Wood-ovom lampom.Nosite  iskljucivo ves od prirodnih materijala bele boje,iskuvan i prepeglan.Terapiju propisanu od strane dermatologa redovno primenjujte i dovoljno dugo.