Gosp.Zlatanovic imam jedan problem,tacnije,na vrhu polnog organa su mi se pojavila 3 pliha kao bradavice bele boje.Posto neznam nista o tome,a ovo mi se prvi put do sada desava,molim Vas recite mi o cemu se radi,koliko je opasno,kakav problem moze da nastane i kako to da uklonim? Unapred HVALA.

    Odgovoreno: 17. 04. 2007.
    • Obratite se dermatovenerologu koji ce na osnovu pregleda,ciljanih pitanja i potrebnih amaliza postaviti dijagnozu i na osnovu toga predloziti odgovarajucu terapiju.Ukoliko zelito da saznate nesto vise javite se nakon postavljene dijagnoze.Naime nekoliko stvari dolazi u obzir.Kondilomi(polne bradavice) su vec obradjene na sajtu.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog