Poštovana doktorko, Mom bratu se već četvrti put javlja izraslina ispod pazuha.Doktori kažu da je upala, i već tri puta su mu je odstranili.Ona se opet vraća.Izraslina je poput čira, gnojna i bolna.Molim Vas da mi pomognete.Da li postoji neki lijek,osim hirurski.Koja je to bolest?Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 07. 05. 2008.
    • Na osnovu sturih informacija koje ste mi dali ,rekla bih da se radi o Hidradenitis suppurativa.Upornom oboljenju koje je vrlo nezahvalno za lecenje. No predlazem Vam da Vas brat obavezno poseti
      dermatologa koji ce pre svega postaviti dijagnozu.Ukoliko imate jos pitanja, javite se ponovo.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog