Poštovana dr. Zlatanović,
    znam da je napamet, bez pregleda, teško postaviti dijagnozu. Pokušaću da vam preciznije opišem moj problem, kako biste mi mogli pomoći.
    Pre otprilike mesec dana na repnom delu kičme, verovatno na poslednjem pršljnu, pojavila se ispočetka nekakva izraslina, poput bubljice. Ne bih je ni primetio da nisam počeo da osećam rezak, probadajući bol prilikom sedenja, tačnije u momentu kad sednem ili ustanem. Vremenom se ta izraslina povećavala, da bi pre 15-tak dana prvi put prokrvarila. Zatim se nekoliko dana sve smirilo. Od pre 7-10 dana gotovo svaki dan se gnoji i krvari povremeno.  Ne boli me, ali me zabrinjava pošto definitivno nije nikakva bezazlena bubuljica, tim više što bih rekao da raste iz kosti. Pošto se trenutno nalazim u inostranstvu, u Rusiji, gde cu ostati do juna, kao vanredni student nemam zdravstveno osiguranje. Ne znam gde da se obratim za pomoć. Koliko je alarmantno i ozbiljno? Šta da preduzmem? Zamolio bih dijagnozu ili stručno mišljenje.
    Hvala unapred.
    Svako dobro.