Doktorice Zlataniovic,bio bih vam veoma zahvalan da me kontaktirate,kako bih dosao u direktnu vezu sa vama. Bolujem vec 17 godinu od atopije,koja je nastala posle vukovarskog ratista 1991 godine.Tokom niza godina stanje se pogorsavalo a isto tako i  pogresne dijagnoze.S obzirom da sam prinudjen da sam istrazujem svoju bolest potrebne su mi kionsultacije sa vama jer citajuci vase tekstove sam shvatio da
    veoma dobro poznajete materiju i da su mi konsultacije sa vama veoma hitne i neodlozne.

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Konstitucionalna stanja,kakvo je atopski dermatitis ,zahtevaju stalni neposredni kontakt dermatologa i pacijenta zasnovan na uzajamnom razumevanju i poverenju.Vrlo rado cu Vas preporuciti kod
      nekog od kolega dermatologa u Vasem gradu.
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog