Postovana Doktorice, pre par dana sam primetio bele flekice po rukama i nogama. Homogeno su rasporedjene. Mislim da mi se to ranije pojavljivalo preko leta ali nisam bas obracao paznju na to. Cini mi se da koza ima  blago crvenilo pored tih belih flekica. Da li mislite da je to nedostatak nekog vitamina ili sta bi na prvi  pogled moglo da bude?

    Unapred zahvalan,

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Javite se dermatologu i uradite pregled pod Woodovom lampom.Multivitaminska terapija Vam nikako nece skoditi narocito ne sada u prelaznom periodu.Na nasem trzistu postoji mnostno preparat  te se odlucite  za neki od njih.Ukoliko ste u mogucnosti posaljite mi fotografiju pomenutih koznih promena.
       dr Zorana Zlatanovic
       dermatovenerolog