Postovanje, ne bih vam se javljao ovim putem ali ocajan sam vec.Naime pre jedno godinu dana devojka me je ugrizla za desnu stranu lica,  od onda vucem neko crvenilo koje sam smirivao nivea kremom i bilo je skoro  ok sve do nedavno kad sam otisao u apoteku i tamo su mi dali 3% rastvor
    bornove kiseline u destilovanoj vodi i rekli da time ispiram i da ce proci ali nazalost to je samo pogorsalo stvari i sad je crvenilo zahvatilo veci deo lica. Nemam zdravstvenu knjizicu tj imacu je ali tek za 2 nedelje, pa bi mi trebao neki savet kako smanjim upalu koja evo vec treci dan drzi. Nivea
    vise ne pomaze. Hvala

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    •      Predlazem Vam da se obavezno obratite dermatologu .Nikako se nemojte leciti na svoju ruku ili da Vas lece apotekari,prijatelji,komsije . . Postoje brojne privatne ordinacije,ali i mogucnost da se  pregled u zdravstvenoj ustanovi plati .Dok se ne javite dermatologu nemojte nista mazati na lice,nikakve kreme, vodice. . .Krajnje je neobicno da tako bezazlena povreda traje tliko dugo.Predlazem Vam da uradite mikoloski pregled.I naravno ukoliko ste u mogucnosti posaljite mi fotografiju promena .
      dr Zorana Zlatanovic
      dermatovenerolog