Postovana,
    pre par meseci mi se pojavio Crveni osip na bradi i kosmatom delu glave. To se javljalo povremeno, ali sada je vec veoma vidljivo i veoma neprijatno. Probao sam da koristim mast "Didermal" ali bez uspeha. Nestane na par dana pa se ponovi.
    Od lekova pijem /imao sam infarkt u januaru/ Cardiopirin, Atoris, Tritace, Lomtazid, Presolol.
    Molim Vas da me posavetujete sta je u pitanju, ako mozete na osnovu ovih podataka.

    Odgovoreno: 02. 03. 2007.

    •
      Prvo i osnovno prekinuti terapiju Didermalom. Vise stvari dolazi u obzir(seboroicni dermatitis, folikulitis simplex, pororalni dermatit, kontaktni-alergijski dermatit,… Za postavljanje prave dijagnoze,a samim tim I uspesnu terapiju morate poslati sliku sa nastalom promenom.