Pre svega, unapred cu Vam se zahvaliti (bez obzira na ishod moje poruke. Ja sam Marija imam dvadeset god. i problem koji me muci od proslog leta. Naime, krajem jula po listu i unutrasnjem delu butine pojavio mi se neki npr. osip (obzirom da ne znam tacno kako da Vam opisem kako je izgledao- recimo da je podsecao na opekotinu od cigarete i opasno svrbeo). Da ja ne bih odugovlacila i oduzimala Vam dragoceno vreme, recicu da sam se tek pre mesec dana javila lekaru, obzirom da se to "cudo" na mojim nogama povlacilo i vracalo, i on je uradio potrebne analize. Pokusacu da Vam prepisem dijagnozu i "sifru bolesti", ako su mi dobro rekli sta je onaj broj, i zamoliti za pomoc. DAKLE: Ako ja iole dobro ciatam ovaj rukopis, to bi trebalo da je TINEA SIREIF-verovatno sam pogresila, ali sifra je B35, multilocoalis (opet valjda). Naime prepisana mi je lamisil krema i mikoseb tablete. Potrosila sam tubu i popila tablete, od tada je proslo par dana, i infekcija se ponovo pojavila- doduse na drugom mestu, ali cini mi se da se vraca i na listu noge. Ono sto bih ja Vas molila, jeste: Da li mogu sama da kupim jos jednu kutiju mikoseba i novu tubu kreme, Ili da se ponovo javim lekaru, sto bih najradije izbegla, jer se pregledi ovde zakazuju dve nedelje u napred (kao da mozemo da predvidimo bolest). Ili pak , Vi mozete da mi predlozite nesto tipa kompromisnom resenju?
    Oprostite jos jednom na vremenu koje ste potrosili citajuci ovaj mail.