postovani, godinama imam nesnosan svrab oko cmara-analnog otvora,koristio sam razne kreme ali ne pomaze,molom vas da mi vi preporucite sta da koristim. unaprijed hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2007.

Komentari na pitanje: #457

    • Vi mi "lekari" niste jasni po ovim forumima, ljudi vam se obrate za pomocj, a sta im vi kazete? "obratite se lekaru". . . Pa mislim, ko koga ovde. . .

    • I ja takodje imam vec par meseci nesnosan svrab oko cmara i pocinje prelaziti i do testisa. Zanima me koju kremu da koristim? Hvala unapred!