imam problem, u zadneje vreme tj kada sam poceo da studiram u nishu primetio sam da mi kosa pocela naglo da opada, i to najvise mi opada nocu i malo je mozda glupo ovo sto kazem a opada kada dosta zamaram umno... bio sam u studenskoj polikliniki ali nista mi nisu pomogli... pa ako vi znate sta da uradim javite mi... unapred zahvalan

    Odgovoreno: 11. 04. 2007.
    • Celavost(alopecia) koja je posledica pojacanog gubitka kose(deflivium tj.efluvium) je obradjena na sajtu.Svakako se javite dermatovenerologu koji ce na osnovu klinickog pregleda,ciljane anamneze i dodatnih ispitivanja predloziti sta valja ciniti. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog