Postovana, imam 28 godina, i htela bih da me posavetujeta u vezi sa koriscenjem antirid krema. Ja koristim Clarins-ovu kremu za sitne bore oko ociju uvece, kao i nocnu kremu za lice za prevenciju protiv prvih bora. Ujutru koristim obicnu hidrantnu kremu. Interesuje me da li je potrebno i preko dana koristiti kreme koje sadrze sastojke protiv starenja koze. Moja koza je kombinovana. Takodje bih volela da mi preporucite neku od krema. POzdrav!

    Odgovoreno: 02. 04. 2008.
    • U principu treba koristiti kremu koja Vama prija.Danas na nasem trzistu postoji mnostvo kvalitetnih krema.Samo neke od njih su Eucerin,Uriage,Avene,Vichy,Lancome. . . Jako je nezahvalno preporucivati kremu bez prethodnog pregleda.Pokusajte sa testerima kojih sve vise ima po nasim apotekama. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog