Hvala doktorka! Imam jos par pitanja. Vec sam radio bris uretre i kompletan nalaz urina i sve je OK! Bio sam ko dermatovenerologa i rekao mi je da je u pitanju eritem ( ekcem ) dobio sam panalon krem 2Xdnevno da nanesem. Takodje mi je receno da pratim da li se crvenilo siri. Bol je i dalje prisutna,Doktor kaze da je to uroloski problem,verovatno upaljen nerv. Imam 32 god. jako sam uplasen jer se bojim da nije u pitanju najgore! Rak ili nesto, jer to nikako da prodje! Po Vasem misljenju kako najlakse i najbrze mogu otkloniti sumnju da je u pitanju tumor i koji su simptomi?

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Uradite test na Chlamydie i Mikoplazme.Vise sam za Cream Triderm nego li Panolon.Nemojte preterivati sa higijenom-1x dnevno se perite nekim blagim sapunom npr.Dove.Nosite pamucni ves bele boje dva puta ispran,bez omeksivaca.Nemojte nikakve kreme mazati,narocito ne meleme. dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog