Pre par dana sam primetio da imam cudne plihove po kozi iznad penisa.Lice na sitne male bubuljice,svetlo crvenkaste su boje.Ne osecam bol,niti svrab.Kao da su ispunjene nekom tecnoscu,kada se probiju,dolazi do obilnog krvarenja.Imam devojku,vec duze vreme sam sa njom,ona nema nista slicno.Tokom odnosa koristim kondom.Ovo se ne uklapa u opis ni jedne polne bolesti koju sam nasao na internetu.Malo me je sramota da idem lekaru,sve ocekujem da ce proci samo od sebe,ali traje vec 5 dana.Niti se pogorsava niti prolazi(radi se o 15-ak bubuljica)

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Pretpostavljam da je rec o moluskama (Molluscum contagiosum) .Bezopasnim promenama virusne prirode koje se lako i brzo sire te bih vam savetovala da se javite dermatologu radi postavljanja konacne dijagnoze i sprovodjenja terapije(RT,Krio TA,kiretiranje. . ) dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog