Postovana, od rodjenja imam problema sa crvenilom lica, a od nedavno se pojavilo i na nosu. Pored toga, pucaju mi i kapilari. Kako da resim ovaj problem? Pozdrav,

    Odgovoreno: 24. 03. 2008.
    • Predlazen Vam da se javite dermatologu koji ce pokusati da utvrdi poreklo-uzrok crvenila.Dermatolog ce Vam takodje predloziti neki od brojnih preparata protiv crvenila na nasem trzistu(Roseliane -URIAGE,Eucerin protiv crvenula,Avene-Diroseal....)Takodje ce Vam predloziti metodu ,koja Vama najvise odgovara,za uklanjanje popucalih kapilara(RT,EK,Laser. . .) dr Zorana Zlatanovic dermatovenerolog